top of page

Dievo diena arti

Dievo diena arti, todėl žiūrėkite, susitvarkykite visus reikalus su savo nuodėmėmis, kad nebūtų nieko, kas temptų jus atgal. Kad paėmimo dieną neliktumėte už borto ribų, dėl tarkim, neatiduotų skolų, ar tai dėl nesugebėjimo kažkam atleisti ir susitaikyti, ar tai dėl nepadarytų kažkokių darbų iki galo, kaip pvz., suspėti pasikrikštyti, suspėti įteisinti savo santuoką, jei gyvenate ''susidėję'' ir pan.

O gal neištaisei kažkokių dar kitų savo klaidų, kurios persekioja tave? Gerai viską apmąstykime kiekvienas. Jeigu Viešpats sugrįžtų jau šiandieną, ar Jis rastų jus švaria sąžine ar vis dar yra kažkas, ką turite nuveikti iki Viešpats sugrįš?

Viską gerai pergalvokite ir apsvarstykite. Pasverkite savo santykius su artimais, draugais ir pažįstamais, peržvelkite savo finansinę situaciją ar nesate kam nors skoloje, kad ir kelis eurus, galbūt, kažkam prieš šimtą metų. Nes atminkit, viskas bus išnarpliota po vieną siūlelį to, ką nuveikėte ir kaip pasiruošėte Dievo atėjimui. Tad nelaukite kol Dievas pradės tai daryti, bet patys imkitės išsitirti savo darbus kol Viešpats pats to nepadarė. Nes kai Jis pradės tai daryti, daugeliui jau bus, deja, per vėlu kažką pakeisti. Todėl nieko nebelaukite, bet dar šiandien, su malda, prašykite Dievo, kad padėtų suprasti arba prisiminti, ką dar jums reikia nuveikti, ką galbūt pataisyti, ką pakeisti ir pan. Viešpats teparodo jums kur dar reikia ištiesinti savo takus, amen./Jėzaus Šviesa/


48 peržiūros

Comments


bottom of page