top of page

Filtruok savo mintis

''Į tai, kas nedora, aš nežiūrėsiu. Aš nekenčiu neištikimųjų (t.y. bedievių) darbų; nieko bendro su jais neturėsiu (su bedieviškais darbais). Vengsiu iš tolo širdies nelabumo, pikto nenoriu pažinti''. (Psalm. 101:3-4).Kad mąstytume ir galvotume apie teisingus dalykus, mums privalu filtruoti tai, ką žiūrime, ką skaitome ir ko klausomės. Neleisk velniui tavęs apgauti ir nepastebimai nukreipti tave į žemesnius moralės standartus, šitaip pamažu, ištrinant tavo jautrumą ir gebėjimą atpažinti gerą nuo blogo, tiesą nuo melo. Nesuteik jam nė menkiausios progos patempti tave žemyn per dalykus ir praktikas, ties kuriomis yra labai didelis klaustukas ir eina prieš Dievo žodį.

Jei krikščionis nefiltruoja to, ką jis veikia ir kuom užsiima, jis pameta tiesos kelio kompasą ir nukrypsta į nešvarius, pilnus priemaišų, vandenis. Toks žmogus paklydęs, ir yra mėtomas ir vėtomas įvairių vėjų.

Belieka šauktis Dievo pagalbos ir prašyti, kad grąžintų į tiesos ir šviesos kelią.

Žinoma, Dievas išgirs jei, su visu nuolankumu, pripažinsime klydę. Bet sugrįžti tikrai nebus lengva.

Žiūrėkime, nepaklyskime, ir filtruokime viską, į ką nukreipiame savo akis ir ausis. Viską tikrinkime Dievo Žodžiu, kad išliktume Dievo ramybėje, Jo saugume ir Jo artume.

Dievo ramybės, išminties ir palaimos jums. Amen.


/Jėzaus Šviesa/


53 peržiūros

Comments


bottom of page