top of page

Ar nedarai šių nuodėmių?

VISA TAI BURTININKAVIMO (okultizmo) PRAKTIKOS:

-Astrologija

-Čakrų meditacija

-Čanelingas

-Apžavai

-Aiškiaregystė

-Būrimas iš kavos tirščių

-Ateities spėjimas

-Būrimai

-Kerai

-Ekstrasensorinis suvokimas

-Ekstrasensų seansai

-Užkeikimai

-Horoskopai

-Stabų garbinimas

-Burtai

-Visų rūšių magija

-Mediumai

-Gamtos garbinimas

-Nekromantija

-Prietarai

-Spiritizmo lentos

-Spiritizmo seansai

-Chiromantija (skaitymas iš delno)

-Parapsichologija

-Gamtos medicina - ayahuasca

-Taro kortos

-Psichokinezė

-Reiki gydymai

-Energetinis gydymas

-Aurų apvalymai

-Burtininkavimas

-Dvasiniai vedliai

-Būrimas iš arbatžolių

-Telepatija

-Transcendentinė meditacija

-Raganavimai

-Joga

-Runos

-Rebefingas - sąmoningas kvėpavimas

-Žvakės su raganiškais simboliais

-New AgeSuprantama, daugelis užsiimančių tokiomis praktikomis,

iš to užsidirba sau duonai ir iš to gyvena. Bijodami prarasti savo prasimaitinimo šaltinį, nenori, net girdėti Dievo įspėjimų, manydami, kad vis dėlto, kaip nors išsisuks nuo Dievo

bausmės arba mano, kad Dievas yra mylintis ir jokia bausmė jiems, net negręsia.

Bet šitoks mąstymas yra klaidingas. Dievo Žodis sako: "Dangus ir žemė praeis, bet mano Žodis nepraeis iki neišsipildys viskas iki paskutinio brūkšnelio."

Dievas nėra melagis, todėl visą, ką pasakė Jis be abejonės ištesės.

Tie, kurie dar turi neišdegintą sąžinę, kuriems ne vistiek ant savo sielos, sukluskite Viešpaties įsakymams ir gelbėkitės kol galite nuo Viešpaties rūstybės meto. Šiai dienai jums galbūt rūpi jūsų pilvas, bet aną dieną niekam jis neberūpės, net jums pačiam bus ne iki to.

Tą dieną jūsų siela atsidurs pavojuje, kurio durys plačiai atsivers į amžinąją pražūtį.

Išgirskite Viešpaties Įspėjimus, kurie iš Jo gailestingumo dar šiandien ateina iki jūsų, jog dar suspėtumėte pakeisti savo kelius, kurie Dievui yra papiktinimas, nes tai yra lindimas į dvasinį tamsos pasaulį, kuris jums yra pavojingas. Galbūt jūs to pavojingumo dar

nesuprantate, bet Viešpats niekada neduoda įspėjimų šiaip sau, be priežasties.

Kas dar galite suvokti, jog šitokių praktikų užsiėmimas baigsis labai skaudžiai, nedelsdami meskite šiuos užsiėmimus. Grįžkite pas Dievą ir apsivalykite savo širdį per atgailą, kad išliktumėte Dievo artume.

Butinai apsivalykite per atgailą, kad netyrųjų dvasių pėdsakas būtų pašalintas nuo jūsų, jūsų šeimos ir jūsų namų. Apsivalę, nebesigręžiokite atgalios. Saugokite savo sielą už kurią, žmogus neturi nieko brangesnio visame pasaulyje ir išlikite Dievo veido artume.


Viešpats yra labai gailestingas išpažįstantiems savo kaltes ir tiems, kurie nuoširdžiai nori pakeisti savo kelius.

Ps 25,10 "Visi Viešpaties takai yra gailestingumas ir tiesa tiems,

kurie laikosi Jo sandoros ir įsakymų''.


Pagriebkite savo išgelbėjimą Kristaus veide, nes laikas trumpas, ir Viešpaties atėjimas čia pat prie durų. Mylėkite ir saugokite savo sielas už kurias buvo sumokėta didžiulė kaina Kristaus krauju!

Mylėk savo sielą, nes tik vieną ją turi!


DIEVO ŽODIS SAKO:

"Nebus tarp jūsų tokių, kurie leistų savo sūnų ar dukterį per ugnį, nei ateities spėjėjų, nei ženklų aiškintojų, nei kerėtojų, nei burtininkų, nei žavėtojų, nei mirusiųjų dvasių iššaukėjų,

nei žynių, nei raganių. Visi, kurie taip daro, yra pasibjaurėjimas Viešpačiui, ir už tokias bjaurystes Jis išnaikins tas tautas. (...) Nesikreipkite į mirusiųjų dvasių iššaukėjus ir nieko nesiteiraukite žynių, kad per juos nesusiteptumėte, sako Viešpats.

Aš esu Viešpats, jūsų Dievas. (...) Bet bailiams, netikintiems, nešvankėliams, žudikams, ištvirkėliams, burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera. (...) Palaiminti visi tie, kurie vykdo Jo įsakymus, kad įgytų teisę į gyvenimo medį ir galėtų įžengti pro vartus į miestą (Dangaus Karalystę). O lauke lieka šunys, burtininkai, ištvirkėliai, žudikai, stabmeldžiai ir visi, kurie mėgsta melą ir jį daro”.

/Įst 18,10-12/Kun 19,31/Apr 21,8/Apr 22,14/


/Jėzaus Šviesa/


97 peržiūros

Comments


bottom of page